Home
images/drew-ton22.jpg

Montaż

Salon Meblowy EDEN od samego początku działalności w branży wyposażenia wnętrz kieruje się przede wszystkim satysfakcją klientów. Dlatego nie pozostawiamy Naszych Klientów samych w sytuacji, w której możemy się dodatkowo wykazać jakością i doświadczeniem.

Montaż

Każdy nabywca mebli zna ten problem, kiedy rozpakowujemy paczki z niezliczoną ilością części, mocowań, wkrętów, śrubunków, a jedyna pomoc to kilkustronicowa instrukcja montażu. A co jeśli okaże się zrobiliśmy coś nie tak, brak nam jakichś narzędzi, lub nie mamy pojęcia co zrobić dalej? Dlatego zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników Salonu Meblowego EDEN odpowiada za montaż każdego mebla, który wyjeżdża z naszego sklepu. Nasi montażyści nie tylko posiadają odpowiednie wieloletnie doświadczenie, oraz dostęp do doskonale wyposażonego warsztatu narzędziowego. U nas montaż przebiega sprawnie i bezproblemowo. Dzięki naszej firmie oszczędzasz czas i nerwy. Do Ciebie przyjeżdżają już gotowe i kompletne złożone zestawy.

Transport

W firmie Salon Meblowy EDEN traktujemy transport mebli do klienta priorytetowo. Mało kto zdaje sobie sprawę jak odpowiedzialny i nieraz problematyczny jest to proces. Po montażu meble muszą zostać odpowiednio zabezpieczone do transportu, posegregowane i logicznie ustawione w przestrzeni ładunkowej ciężarówki.

Transport

Nasza ekipa czuwa nad bezpieczeństwem Państwa mebli, nic nie może się stać. Po dotarciu na miejsce docelowe, nasi pracownicy wnoszą zakupione przez Państwa zestawy do lokalu. Następnie po ustawieniu ich na żądane miejsce, dokonują dodatkowych czynności zabezpieczających. Często jest to montaż do ścian, instalacja elementów które na czas transportu zostały rozłączone, montaż dodatkowych elementów i akcesoriów.
Dojazd do Salon Meblowy EDEN ul. Ostrowska 11, od ronda im. E. Kupiszewskiego